INTERPRZEMabp

nowa architektura... profesjonalne systemy technologiczne...

O nas Oferta Nowości Kontakt Realizacje Partnerzy Innowacje Technologie Inwestycje energooszczędne Strona główna
obrazek
Kompleksowe wyposażanie budynków

obrazekobrazek  obrazek
PLASTMET
obrazek
KROMET
obrazek

Architektura Budownictwo Przemysł

Tworzymy nowoczesną architekturę i środowisko pracy

Proponujemy wysoką jakość, markowe produkty, nowoczesną stylistykę i dobrą cenę. INTERPRZEM ABP Architektura Budownictwo Przemysł działa na rynku inwestycji. Specjalizujemy się w inwestycjach obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz służby zdrowia. Oferujemy innowacyjną, energooszczędną i ekologiczną architekturę oraz nowatorskie technologie, jednocześnie dbając o naturalne środowisko. Architektura projektowanych inwestycji jest harmonią nowatorskich technik, a obiekt jest kreatywną i przyjazną człowiekowi przestrzenią. Tworzymy optymalne i komfortowe środowisko pracy oraz architekturę dostosowaną do wizerunku firmy.

ZAKRES NASZEJ OFERTY OBEJMUJE:

A) pozyskiwanie terenów lub nieruchomości dla inwestycji,
B) obsługa projektowo- formalna inwestycji, realizacje inwestycji, 
C) wyposażanie obiektów, 
D) wiązary dachowe drewniane łączone na płytki kolczaste i drewniane budynki szkieletowe z gwarancją jakości,  

* kompleksową obsługę inwestycji począwszy od analiz ekonomicznych inwestycji, pozyskania lokalizacji, sfery pełnobranżowego projektowania włącznie z wszystkimi uzgodnieniami, zagadnień formalnych i doradztwa, przez realizację, po wyposażenie obiektów. Możemy zrealizować opcjonalnie wybrany zakres, np. dostarczyć profesjonalne meble technologiczne z projektem technologicznym. Każdy etap inwestycji jest nadzorowany przez naszych architektów, inżynierów i rzeczoznawców. Jesteśmy również partnerem firm certyfikujących świadczących usługi certyfikacji jakości projektów inwestycyjnych i innych.

* wyposażanie w elementy architektury wnętrz i technologiczne budynków: profesjonalne meble wysokiej jakości i w cenie producenta z materiałów: drewnopochodnych, meble stalowe malowane proszkowo, meble ze stali nierdzewnej i urządzenia gastronomiczne w szerokiej palecie rodzajowej w zależności od funkcji i przeznaczenia z uzupełniającymi opcjonalnie projektami aranżacji i technologicznymi uwzględniającymi wymagania HACCP oraz standardów GMP, IFS i BRC. Nasza siła w kompleksowej obsłudze inwestycji, doświadczeniu i jakości. Realizując wycinek inwestycji np. dostarczając tylko meble technologiczne możemy doradzić Inwestorowi w zagadnieniach budowlanych związanych z modernizowanym obiektem.

* inwestycje energooszczędne,

* wykładziny obiektowe, systemy aluminiowo- szklanych ścian działowych, okładziny ścienne oraz specjalistyczną chemię budowlaną.

* realizując określoną inwestycję możemy również dostarczyć  elementy zagospodarowania terenu oraz inne elementy architektury wnętrz i wyposażenia funkcjonalno- użytkowego obiektów.

Zdobyte doświadczenie, przygotowanie merytoryczne potwierdzone stosownymi uprawnieniami i certyfikatami oraz uzyskane przez producentów certyfikaty jakości i odpowiednie pozwolenia dla wyrobów do użytkowania pozwalają gwarantować nam jakość i rzetelność wykonania.

PROFESJONALNE PROJEKTY TECHNOLOGICZNE
i branż budowlanych zgodne z przepisami i posiadające uzgodnienia BHP, p.poż. oraz sanitarno-higieniczne. Proponujemy wyposażenie obiektów z projektami technologicznymi uwzględniającymi wymagania HACCP oraz standardów GMP, IFS i BRC.

innowacje technologie inwestycje Energooszczędne
OFERUJEMY:
Projektowanie inwestycji
Rodzaje mebli - przeznaczenie
Meble z materiałów drewnopochodnych
Meble ze stali nierdzewnej
Meble stalowe malowane proszkowo
Urządzenia
Wyposażenie uzupełniające
Certyfikacja jakości inwestycji
Obiekty drewniane szkieletowe
obrazek
W internecie umieściliśmy tylko wybranne produkty prezentując ich jakość. Pełną ofertę prezentujemy podczas spotkań. Szczegółowe katalogi oferowanych produktów dostarczamy Klientom pod potrzeby określonych realizacji.

Wyposażając obiekty staramy się dostarczać nie tylko wyselekcjonowane oraz dobrej jakości systemy i elementy, ale będąc architektami równocześnie kreować nowoczesne przestrzenie adekwatne do wizji i prestiżu Inwestora.

aranżacje wnętrz wyposażenie meble technologiczne